Piłkarz Aston Villa przyszłą gwiazdą Premier League?

Były piłkarz Aston Villa sugeruje, że 24-latek poradziłby sobie w lepszym zespole.

Według Paula Mersona, Jack Grealish jest „Specjalnym Piłkarzem”, więc łatwo zrozumieć zainteresowanie ze strony większych drużyny. Jedną z takich ekip jest Manchester United, który ze wszystkich sił usiłuje zakontraktować kapitana druzyny z Birmingham.

ZOBACZ TAKŻE >>>>>Legendy polskiego futbolu [cz. III]

W bieżącym sezonie reprezentant Anglii wielokrotnie prezentował ponad przeciętne umiejętności, które wskazują że w przyszłości może zostać jedną z większych gwiazd Premier League.

Jest specjalnym graczem – powiedział Merson w rozmowie dla Sky Sports. To najlepszy pomocnik, jakiego mogłem oglądać w ostatnim czasie. Ja oglądając piłkę nożna zwracam uwagę na piłkarzy, którzy nie boją się grać do przodu i często wracają do obrony. Takim piłkarzem jest Jack. Nie boisz się gry kontaktowej. Często jest w posiadaniu piłki, ale to dlatego, że występuje w Aston Villa. Jeśli poszedłby do większego klubu z lepszymi piłkarzami, to myślę, że jego talent rozwinąłby się. Dzięki lepszym zawodnikom byłby w stanie utrzymać się na swojej pozycji i byłbym ogromnym wzmocnieniem dla każdego klubu w Premier League.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o