Ciro IMMOBILE trafi za kratki?!

Afera związana z ustawianiem meczów w Hiszpanii się rozszerza. Hiszpańska Marca ujawniła nagrania, na których pada nazwiska piłkarzy dwóch włoskich klubów: Lazio i Frosinone. Mowa tu o napastniku reprezentacji Włoch – Ciro Immobile. Hiszpańskie czasopismo dotarło do części nagrań rozmów kluczowych w całej sprawie postaci. Wśród nagrań jest rozmowa Carlosa Arandy,z Mattią Mariottim. Mariotti w nagraniach miał wspominać o swoim „przyjacielu z długimi włosami”, który kierowałby nielegalnym zakładem bukmacherskim, którego klientem miał być 29-letni Immobile.

W sprawę włączył się adwokat włoskiego napastnika, który wydał następujące oświadczenie:

Odnosząc się do wiadomości, które pojawiły się w niektórych mediach, według których nazwisko mojego klienta byłoby wspominane w rozmowach telefonicznych pomiędzy osobami uczestniczącymi w aferze piłkarskiej w Hiszpanii, Ciro Immobile deklaruje, że w żaden sposób nie jest związany z tymi faktami i kategorycznie wyklucza jakiekolwiek zaangażowanie w tę sprawę. Zawodnik zlecił mi podjąć działania przeciw wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób szkodzą jego dobremu imieniu, wizerunkowi oraz godności zawodowej „.

Oprócz napastnika Lazio, w sprawę zamieszanych mogą być również piłkarze Frosinone Calcio, które w minionym sezonie spadło do Serie B. Z rozmowy Arandy z Mariottim wynika również, że obaj konsultowali pomysł zaoferowania piłkarzom spadkowicza pieniędzy za ustawienie spotkań. 

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o