ICARDI vs INTER – zaczyna się walka!

La Repubblica informuje, że Mauro Icardi chce podjąć kroki prawne w sprawie rozwiązania umowy z Interem. Powodem ma być stosowany mobbing wobec Argetyńczyka. Napastnik  nie znalazł się w planach nowego trenera Nerrazzurich – Antonio Conte. La Repubblica sugeruje, że Icardi i jego żona (i agentka) Wanda Nara, przygotowują sprawę sądową przeciwko włoskiemu klubowi.  26-letni napastnik miałby pozwać swojego pracodawcę o mobbing i zmuszanie do odejścia poprzez zastraszenie i izolację od drużyny. Jeśli Icardi zostanie zmuszony do samodzielnego trenowania, to może powtórzyć się precedens ustanowiony przez Gorana Pandeva, gdy ten pozwał Lazio za podobne działania.  

Na początku roku Wanda Nara krytykowała kolegów męża oraz zarząd klubu, przez co piłkarz został pozbawiony opaski kapitańskiej i zawieszony. Wrócił do gry po kilku tygodniach, a Antonio Conte zdecydował, że nie chce dawać mu kolejnej szansy.

Z tego względu Inter postara się go sprzedać do innego klubu. Najbardziej prawdopodobnym kierunkiem jest przeprowadzka do mistrzów Włoch, ale zainteresowane napastnikiem są również między innymi: Roma, Napoli czy Atletico Madryt. Według najnowszych doniesień Argentyńczyk mógłby w 2020 roku zasilić  Inter Miami, którego właścicielem jest David Beckham. 

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o