Bayern po GWIAZDĘ Realu

Niczym bumerang wraca temat pozyskania przez mistrzów Niemiec gwiazdora Realu. Chodzi oczywiście o Garetha Bale’a. Według najnowszych doniesień 77-krotny reprezentant Walii miałby trafić do Bayernu na zasadzie wypożyczenia. Pierwsze pogłoski o przejściu 29-latka do klubu z Bundesligi pojawiły się już w marcu. 

Przedstawiciele klubu z Monachium pozytywnie wypowiadają się na temat napastnika/skrzydłowego, który w barwach Los Blancos ma bardzo nikłe szanse na regularne występy. Trener Realu Madryt nie widzi dla Bale’a miejsca w składzie i 3. drużyna La Ligi poprzedniego sezonu za wszelką cenę próbuje sprzedać 29-latka.

Bayern Monachium jest gotowy przejąć jego olbrzymie wynagrodzenie – mówi się nawet o kwocie w wysokości 350 tysięcy funtów tygodniowo. Teraz wszystko w rękach działaczy madryckiego klubu oraz samego zawodnika. Jeżeli obie strony zaakceptują propozycję 29-krotnych mistrzów Niemiec, to latem możemy być świadkami głośnego transferu. Działacze klubu z Bundesligi szukają skrzydłowych, którzy będą w stanie zastąpić Holendra Arjena Robbena i Francuza Francka Ribery’ego.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o