Ojrzyński: Nowe porządki. Już od tygodnia w kin… w Płocku

Leszek Ojrzyński, który przejął Wisłę Płock po Kibu Vicunii, nie marnuje czasu.Były trener Arki Gdynia wprowadził nowe porządki w zespole Wisły Płock, których czeka ciężka walka o pozostanie w Ekstraklasie. W minionym tygodniu przedstawiciele Nafciarzy zdecydowali się na zmianę trenera.  46-latek z Ciechanowa zastąpił na ławce trenerską José Antonio Vicuñe Ochandorenę.

„Przegląd Sportowy” dotarł do informacji, że Leszek Ojrzyński o posadę szkoleniowca rywalizował z Piotrem Nowakiem i Kiko Ramírezem. Leszka Ojrzyńskiego czeka bardzo trudne zadanie. Zespół z Płocka obecnie zajmuje 15. miejsce i ma na koncie 27 punktów. Nafciarze tracą 1 punkt do bezpiecznych Arki Gdynia i Górnika Zabrze.

Polski szkoleniowiec nie marnuje czasu, szybko wziął się do pracy. Leszek Ojrzyński zmienił tygodniowy plan zajęć piłkarzom i skasował dzień wolny po porażce z Piastem Gliwice. Kolejną wprowadzoną zmianą przez 46-latka jest zakaz wstępu do szatni zespołu dla  pracowników klubowej telewizji wraz z kamerami  w dniu, kiedy Płocczanie będą rozgrywać spotkanie. Leszek Ojrzyński chce, żeby piłkarze skupili się na spotkaniu we własnym gronie. Debiut na ławce trenerskiej Wisły Leszek Ojrzyński zaliczył w poniedziałkowym meczu 29. kolejki Lotto Ekstraklasy. Płocczanie podejmowali Śląsk Wrocław. Wisła Płock wygrała z podopiecznymi Vítězslava Lavički 2:0. Bramki dla Wiślaków zdobyli: Dominik Furman i Ricardinho. 

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o