„Jestem zaskoczony tym, że trener o mnie nie pamiętał”

Paweł Jaroszyński regularnie występuje we włoskiej Serie A, ale nie przekłada się to na zaufanie selekcjonera Jerzego Brzęczka. 24-latek nie ukrywa, że miał wielką nadzieję na powołanie do reprezentacji Polski na mecze eliminacyjne z Austrią i Łotwą.  Od początku kadencji nowego trenera reprezentacji nie otrzymywał powołań. Zawodnik Chievo Werona w rozmowie z portalem sport.pl nie ukrywa, że jest rozczarowany decyzją Jerzego Brzęczka. Były piłkarz Cracovii liczył, że w końcu zostanie zauważony. Sam zainteresowany powiedział:

Jestem zaskoczony tym, że trener o mnie nie pamiętał. Ciężko mi to sobie wytłumaczyć. W poprzednim roku przyjechałem na kadrę, bo dostałem powołanie od trenera Adama Nawałki. Po mistrzostwach świata zmienił się selekcjoner, w Serie A zacząłem grać coraz więcej, ale powołania przestały przychodzić. Nie ma także żadnego kontaktu ze sztabem szkoleniowym. (…) Jestem nieco rozczarowany. Chwilami czuję się, jakbym dla kadry nie istniał „.

Paweł Jaroszyński w trwającym sezonie wystąpił 14 razy w Serie A. Powołanie otrzymał natomiast Arkadiusz Reca, który zaliczył tylko 2 występy, a regularnie dostaje powołania do kadry. Z tego punktu widzenia nie powinno dziwić rozczarowanie 24-latka. 

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o