Czy przyszłość Jamesa jest już znana?

Prezes zarządu Bayernu Monachium zapewnił, że James Rodriguez pozostanie w klubie na kolejny sezon. Klub z Bawarii musiałby wtedy wykupić Kolumbijczyka z Realu Madryt za spore pieniądze.

Wydawało się, że James nie ma wysokich notowań u Niko Kovača, ze względu że Kolumbijczyk spóźniał się na treningi, ignorował polecenia i nie zawsze dostaje szanse w podstawowej jedenastce Bayernu. Tymczasem prezes Karl-Heinz Rummenigge, jest przekonany o pozostaniu ofensywnego pomocnika w zespole mistrza Niemiec.

Prezes 28-krotnych mistrzów Niemiec wypowiedział się na temat pozostania Jamesa w klubie:

Wciąż jestem wielkim fanem Jamesa. Ma niesamowitą lewą nogę, dla mnie to piłkarz klasy światowej. Mamy czas ze zrealizowaniem tej opcji do 15 czerwca. Muszę powiedzieć, że każdy jest szczęśliwy z nim. Jestem przekonany, że James będzie grał w Bayernie w kolejnym sezonie. Niko Kovač widzi jego jakość i jest teraz z nim bardzo szczęśliwy. Nie sądzę, aby był problem między nimi”.

Kolumbijczyk od dwóch lat przebywa na wypożyczeniu z Realu Madryt. Jeśli Bawarczycy chcą definitywnie wykupić piłkarza, będą musieli zapłacić w lecie 45 mln euro.

W wywiadzie dla „Abend Zeitung”, prezes zarządu poruszył również temat powrotu do klubu Oliver Kahna, który ma trafić do zarządu w 2020 r., by później zastąpić Rummenigge. W tej samej sprawie trwają również rozmowy z Bastianem Schweinsteigerem.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o